Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů

Aplikační nástroje

Kontrolní systém Fanuc R-30iA je dodáván v závislosti na aplikaci s jedním z následujících balíků nástrojů:
  • HandlingTool
  • ArcTool
  • SpotTool+
  • DispenseTool
  • PaintTool

HandlingTool

Aplikační software HandlingTool, integrovaný do robota a kontrolního zařízení Fanuc, poskytuje řešení pro efektivní proces většiny aplikací manipulace s materiálem a sestavování. HandlingTool zjednodušuje a standardizuje konfiguraci a fungování robotů Fanuc. Není potřeba mít zkušenosti s jejich fungováním ani předchozí naprogramování.
Ovládací panel poskytuje robotu kompletní funkčnost pro konfiguraci, programování, restartování, diagnostiku a rekapitulaci stavu robota.

ArcTool

Aplikační software ArcTool byl navržen ke zjednodušení a standardizaci aplikací obloukového svařování. Funkce obloukového svařování a zobrazení pozice umožňují pracovníkovvi programovat robota snadno a rychle.

SpotTool+

Balík aplikačního softwaru SpotTool+, integrovaný do robota a kontrolního zařízení 30iA, poskytuje řešení pro zjednodušení a standardizaci konfigurace a fungování robotů Fanuc používaných v karosářských dílnách pro aplikace jako:

  • Bodové sváření
  • Těsnění
  • Manipulace

Typické funkce robota umožňují pracovníkovi snadno zobrazit údaje o pozici a logických sekvencích použitím známých termínů a instrukcí v menu. Ovládací panel je zcela funkční co se týče možnosti konfigurace, fungování a problémů, včetně diagnostiky, rekapitulace stavu a informace o chybách.

DispenseTool

Software DispenseTool byl navržen speciálně pro operace lepení a těsnění. Systém robota nabízí skvělý výkon při manipulaci s autodíly a jinými objekty. Software DispenseTool má rozhraní pro specifikaci operačních parametrů dávkovacího systému. Se softwarem DispenseTool lze kontrolovat lepicí pistoli, dávkovač, dálkové ovládání a jiné vnější prvky.

PaintTool

PaintTool je software určený pro aplikace lakování a krytí. Balík aplikačního softwaru PaintTool usnadňuje konfiguraci a funkčnost lakovacích robotů Fanuc.

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty