Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů

BUG-O Systems

BUGO_YlwBlk_AdLogo
 
280 Technology Drive Southpointe
Industrial Park Canonsburg,PA 15317
Phone: +412-331-1776
Phone: +800-245-3186
Fax: +412-331-0383
 
Společnost BUG-O Systems, divize svařovacích nástrojů, založená v roce 1948, je výrobcem systému pohonů, vozíků, kolejnic a nástavců určených k automatizaci svařovacích pistolí, řezných hořáků a dalších ručních nástrojů.
 
Zařízení BUG-O Systems je cenově výhodná, modulární skupina stavebních bloků přenosných strojů, které poskytují přesné řízení a řízení konstantní rychlosti v jakékoliv rovině nebo poloze.
 
Geniální uživatelé vyřeší problémy při výrobě se standardními, vyměnitelnými součástmi za zlomek nákladů na zakázkové stroje nebo roboty.
 
Systémy pojezdů, kolejnic a příslušenství navržených pro automatizaci svařovacích a pálivých hořáků. BUG-O zařízení jsou dostupné, přenosné mondulární systémy , které zajišťují přesnou dráhu vedení hořáku a konstantní kontrolu rychlosti v jakékoliv svařovací nebo pálici pozici s výrazným zvýšením produktivity.
 
Hlavní použití :
  • Velkorozměrné nádrže
  • Potrubí
  • Konstrukce
  • Dopravní systémy

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty