Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Kontakty > Orbitální svařování

Orbitální svařování

Orbitální svařování

Orbitální svařování znamená především moderní svařování trubek z uhlíkových materiálu, nerezu, titanu, legované či nelegované oceli a dalších materiálů. Tato technologie se využívá všude tam, kde je potřeba provést precizní a přesný svar s minimalnim dopadem na okoli. Jedná se zejména o průmyslové objekty, oblast potravinářství či farmacie. Díky technologii orbitálního svařování si můžete být jisti kvalitně a trvanlivě provedeným spojem. A to:

  • ve vnitřní struktuře materiálu

  • ve výsledné povrchové kresbě svaru

 

Technologie na orbitální svařování dodáváme od jedniček na trhu

Naším hlavním dodavatelem kvalitní technologie na orbitální svařování je firma Orbitalum Tools GmbH. Ta patří mezi přední světové dodavatele a zabývá se i technikou pro orbitální dělení, úkosování, čelní zarovnání za studena a třískové obrábění. U nás si vyberte ze široké nabídky služeb a produktů, které se týkají oboru orbitální sváření. Vyberete si podle toho, co sháníte:
Orbitální svařování

• zdroje proudu pro orbitální svařování

• uzavřené orbitální svařovací hlavy

• otevřené orbitální svařovací hlavy

• hlavy pro orbitální zavařování trubek do trubkovnice

• brusky na wolframové elektrody

• přístroj na měření kyslíku při svařování, aj.

 

Na trhu působíme skoro tři desítky let.
Orbitálnímu svařování rozumíme

Firma ARC - H působí na tuzemském trhu již od roku 1991. Od samého začátku jsme mimo jiné dodavateli komplexních technologických zařízení pro zpracování kovu. Během let jsme začali spolupráci se špičkovými zahraničními firmami. Stali jsme se například dodavateli svařovací techniky od finské firmy Kemppi či americké společnosti Hypertherm.
Nabídku jsme v průběhu času rozšířili o autonomní svařovací systémy amerických firem Magnatech, BUG-O či o robotizační techniku japonské firmy Fanuc. V našem porfoliu naleznete i spolupráci se švédskými specialisty na přídavné materiály firmou ELGA či holandskými profesionály na odsávání spalin - firmou Plymovent a finskou firmou Heatmasters, která se zaměřuje na tepelné svařování. Samozřejmostí je spolupráce s již zmíněnou německou společností Orbitalum Tools GmbH. V naší nabídce naleznete i stroje pro dělení a úkosování trubek od americké firmy E. H. Wachs či systémy pro plynovou ochranu kořene svaru, které dodáváme od německé společnosti Jankus či americké společnosti Aquasol a dalších.
 

Jsme skutečnými odborníky na orbitální svařování, obraťte se na nás

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty