Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Kontakty > Průmyslový robot

Průmyslový robot

Průmyslový robot
Pokrok se zastavit nedá. Průmyslový nevyjímaje. V současnosti odborníci mluví o takzvané čtrvté průmyslové revoluci. Ta třetí, která odstartovala v polovině 20. století, přinesla rozmach automatizacerobotizace. Ve čtvrté dekádě se k dokonalým umělým pomocníkům přidávají i moderní technologie, které propojují výrobu do jedné obří sítě. Moderní špičkové stoje v současnosti pro nejen strojírenské firmy znamenají minimálně udržení kroku s dobou. Průmyslové roboty značky FANUC jsou synonymem špičkových japonských výrobků a udávají tempo výroby 21. století.
Průmyslový robot

Zefektivněte vaši výrobu. Průmyslový robot je přesný jako švýcarské hodinky

Moderní průmyslová výroba se bez modernizace neobejde. Díky automatizovaným a robotizovaným linkám nemají velké, ale ani malé firmy svázané ruce. Průmyslový robot nahrazuje práci člověka, která je v mnohých ohledech nad jeho síly. Navíc průmyslová výroba opírající se o robotizaci je:
  • levná
  • dokonale přesná
  • spolehlivá
Průmyslový robot

S japonským průmyslovým robotem vsadíte na skutečně špičkovou technologii

Ať už sháníte dokonaleho robotického pomocníka pro manipulaci s materiálem, paletami nebo na profesionální sváření, vsaďte na technologii špičkové japonské firmy FANUC. Země vycházejího slunce diktuje světu jedinečné inovace v robotice a automatizaci průmyslové výroby už od 70. let 20. století. Ve spolupráci s českou pobočkou FANUC přinášíme jako společnost ARC-H nejen tuzemským firmám tu nejlepší technologii pro současnou průmyslovou výrobu. 
 

Vše podle vašich potřeb. U nás se můžete spolehnout na kompletní nabídku a servis průmyslových robotů

Strojírenství, automobilový průmysl, potravinářství a další odvětví. Špičkové technologie z oblasti robotiky jsou určeny pro široké spektrum výrobních procesů. Jako firma ARC-H poskytujeme specifickou analýzu vašich požadavků, vypracujeme projekt, zajistíme konstrukční činnosti, výrobu, montáž, aplikaciškolení. Samozřejmostí je i kompletní a důkladný servis.

Multifunkční robot unese i slona. Vyberte si robota podle svých požadavků

V naší nabídce si vyberete špičkové stroje, jakými jsou:
  • multifunkční roboti pro manipulaci o nosnosti od 2 do 1200 kg, bodové sváření, řezání nebo leštění
  • paletalizační a balící roboti
  • roboti pro pick & place aplikace
  • roboti pro obloukové svařování a polohování
  • lakovací roboti
V neposlední řadě nabízíme i kompletní softwarová řešení (offline software ROBOGUIDE, aplikační softwary, aj.)
 
Kompletní nabídku průmyslových robotů a dalších moderních zařízení najdete ZDE.

Vaše výroba může jít s dobou, ozvěte se nám

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty