Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Kontakty > Řezačka trubek

Řezačka trubek

Řezačka trubek
Sháníte špičkovou techniku na profesionální dělení a úkosování trubek či potrubí? V naší nabídce naleznete technologii určenou k úpravě trubek před samotným svařováním a to od renomovaných světových výrobců. Profesionální technika poslouží zejména tam, kde je potřeba naprostá preciznost, přesnost a to i s ohledem na čistotu okolního prostředí.
 
rezacka trubek

Nabízíme řezačky trubek od německého výrobce, které zaručí prvotřídní kvalitu řezu 

Firma Arc-h už dlouhá léta nabízí profesionální technologii německé společnosti Orbitalum Tools Gmbh. Ta se už přes 40 let specializuje na výrobu technologií a systémů určených k orbitálnímu dělení a úkosování. Všechny produkty jsou uzpůsobeny aktuálním potřebám zákazníků. Mezi novinky a současné hity patří například:

  • Přenosná pila na trubky PS 4.5 plus
  • Stroj k opracování kotlových trubek BRB 2 FullAuto

Precizní řez během několika sekund

Profesionální a spolehlivá řezačka trubek je naprostý základ pro kvalitní průmyslové opracování trubek a přípravu například k dalšímu sváření. Německá firma Orbitalum tools GmbH, jejíž výrobky distribuujeme na český trh, je zárukou skutečně profesionální a špičkové techniky. Speciální pily k dělení a úkosování trubek - řezačky trubek - se vyznačují těmito vlastnostmi:

  • kolmé řezy bez otřepu a perfektní úkosování konce trubky

  • jednoduché ovládání a řez trvající v řádech sekund

  • opracování trubek z vysoce pevných ocelí, nízkolegovaných a nelegovaných ocelí, litin, plastů a nekovových materiálů metodou planetového řezání

  • pevné upnutí bez deformace obrobku

Automatická řezačka na trubky šetří vaše síly

Z mnoha typů pil na dělení a úkosovaní trubek a potrubí si můžete v naší nabídce vybrat i variantu a automatickým či manuálním ovládáním. U automatického posuvného modulu (AVM) oceníte zejména zvýšení životnosti řezačky na trubky a snížení fyzické zátěže při její obsluze.

Chcete si řezačku na trubky nejdříve vyzkoušet?
Bez problému si je pronajměte

Naše firma též nabízí pily na dělení a úkosování trubek ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Můžete si tak vybraný stroj vyzkoušet před samotnou koupí. Samozřejmostí je, že vám pomůžeme vhodnou pilu najít. Na pronájmu oceníte zejména malé udržovací náklady, žádné náklady na opravy, malý vklad kapitálu, nasazení stále novějších technologiíminimální doby výpadku.

Sháníte prvotřídní řezačku na trubky? Kontaktujte nás

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty