Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů

ELGA AB - Švédsko

elga_ab_64243
Elga AB, Export dept.
Box 277
S-433 24 Partille
Tel: +46-31-726 46 00
Direct: +46-31-726 46 13
Fax: +46-31-726 47 00
   
www.elga.se

 

ELGA AB Švédsko

je významnou světovou společností s padesátiletou tradicí zabývající se výrobou, technickým poradenstvím a distribucí přídavného materiálu pro svařování. Elga byla založena v roce 1938 a od roku 2000 spadá pod koncern ITW (Illinois Tool Works).

Společnost sídlí v Goteborgu. Její dosavadní filozofie je zejména orientace na speciální materiály a extrémní zakázky typu potrubní systémy, loděnice, velkoobjemové nádoby, těžší svařence, tělesa, energetický program, vojenský program, ponorky, těžební plošiny na ropu umístěné v mořích, vrtné věže, nerezový program, hliníkový program, trubičkové dráty, spec. nerez. elektrody apod.

Firma ELGA má v Evropě významné postavení, zejména ve Skandinávii, Velké Británii, Francii, Itálii, Holandsku, Polsku apod. Výrobky firmy ELGA splňují podmínky ISO 9002 (LLOYDS REGISTER QUALITY COMPANY) již od roku 1992 a ISO 9001 od roku 1995. Partnerem pro vývoj a výrobu např. trubičkového drátu je KOBE STEEL, LTD. Japan.

S firmou KEMPPI vytvořila společný podnik se společným působením na světových trzích. S ohledem na velikost firmy ELGA investuje výjimečné množství prostředků na vývoj nových výrobků. Výsledkem je jedna z nejlepších řad přídavných materiálů na trhu. To dovoluje zákazníkovy široký výběr.

Cílem firmy je obsadit první příčku v kvalitě výrobků v Evropě. 

Základní typy výrobků:

  • Přídavné materiály pro svařování

Elga se specializuje na vysoce kvalitní produkty, založené na plné technické podpoře, pro všechny metody svařování – MIG/MAG, TIG, MMA, SAW. Společnost je vysoce flexibilní a může vyvinout a vyrobit specifický výrobek přesně podle požadavků zákazníka.
  • Keramické destičky

Keramický program Elga obsahuje vhodné typy destiček pro všechny druhy svařování – MMA, MIG/MAG a SAW.
  • Plynové příslušenství

Elga Gas Equipment (EGE) je švédský výrobce zboží pro svařování plamenem, pájení a řezání a kontrolního zařízení pro svařování v ochranných atmosférách. Výrobky splňují podmínky EN/ISO 9001 (Lloyd"s Register of Quality). Od roku 2000 je EGE oddělena od ELGA AB a sídlí v moderní hale, vybavené CNC stroji, ve městě Stenkullen poblíž Goteborgu.

Aktuality

Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
Úno18

AKCE PLAZMOVÉ SYSTÉMY

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme první akci v tomto roce, která bude trvat do 31.3.2019. Na první tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády plazmy a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku s bonusem. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty