Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Partneři > HeatMasters

HEATMASTERS TECHNOLOGY OY - Finsko

45915525_499312797239755_7386843235106160640_n
HEATMASTERS TECHNOLOGY OY
Koneharjunkatu 6
FIN-15850 LAHTI
FINLAND    
Tel. +358 (0)20 718 1310
Fax +358 (0)20 718 1312 
  
www.heatmasters.net
         


HEATMASTERS TECHNOLOGY OY

je finská společnost, která poskytuje služby zákazníkům v oblasti funkčních, vysoce výkonných zařízení pro tepelné zpracování. Navrhuje, vyrábí, prodává a poskytuje servis zařízení pro tepelné zpracování a příslušenství.

Vysoce kvalitní výkon a přesné měření teploty jsou podstatné pro práci s tepelným zpracováním. Klíčovou předností Heatmasters v jeho zařízeních pro tepelné zpracování je využití počítačových, informačních a GSM technologií pro řízení a management procesů tepelného zpracování. Tato řešení zvyšují spolehlivost, zlepšují přesnost a zvyšují kvalitu.

HEATMASTERS TECHNOLOGY OY má systém kvality, který je v souladu s ISO 9001:2000.   

  • Nejmodernější zařízení

Zařízení pro tepelné zpracování vyrobené firmou Heatmasters zahrnuje nejnovější technické inovace, zvláště v počítačové technologii řízení.
  • Konstrukční servis

Konstrukční servis Heatmasters začíná od specifických potřeb zákazníka na vypracování řešení a vybavení „šitých na míru“.
  • Podpora výrobků a školení

Heatmasters poskytuje svým prodejcům, zástupcům a koncovým zákazníkům školení. Podpora produktů společnosti zákazníkům umožňuje ovládat zařízení pro tepelné zpracování mnohem snadněji a bezpečněji.
  • Znalost mezinárodních vztahů

Prostřednictvím exportu do více než 20 zemí získal Heatmasters znalost mezinárodních vztahů. Rychle rostoucí zahraniční obchod je známkou mezinárodního uznání inovativních produktů a expertních služeb společnosti Heatmasters.
  • Silný vývoj produktů

Heatmasters investuje do neustálého rozvoje produktů. Společnost spolupracuje na vývoji produktů s technickými univerzitami a dalšími technickými institucemi s cílem zachovat si své vedoucí postavení na poli tepelného zpracování.
  • Praktická konstrukce zařízení

Zařízení pro tepelné zpracování Heatmasters je navrhováno s perspektivou účelnosti. Jeho jednoduchá konstrukce poskytuje uživateli značné výhody.

Aktuality

Úno18

AKCE PLAZMOVÉ SYSTÉMY

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme první akci v tomto roce, která bude trvat do 31.3.2019. Na první tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády plazmy a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku s bonusem. více >>>
Úno11

Hypertherm - policejní zásah proti výrobcům a distributorům padělaných produktů

Věděli jsme, že se to děje, věděli jsme, že se to děje ve světě, věděli jsme dokonce, že se to děje i u nás > podrobnosti v článku. STOP padělkům, GO originálním dílům!! více >>>
Led23

Automatizované svařování

Vše, co potřebujete - od jednoho spolehlivého dodavatele více >>>
archiv aktualit
© 2010 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 38 PLZEŇ | +420 377221145 | arc@arc-h.cz

Kontakty