Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů

Kemecweld Oy

logo Kemec
Kemecweld Oy
Sotkankatu 8
FI-15150 Lahti
FINLAND
Tel +358 (0)3 882 420
Fax +358 (0)3 882 4210

kemec@kemec.fi  
www.kemecweld.fi

Od roku 1992 je společnost Kemecweld Oy finskou společností specializovanou na průmyslovou mechanizaci, automatizaci a robotizaci. Kemec má dlouhodobé zkušenosti s automatizací svařovacích a speciálních strojů. Začal v 70. letech jako speciální strojní oddělení pracovat pro společnost Kemppi Oy. Dlouhá historie a zkušenosti, které přináší, jsou proto hlavním problémem při vývoji nových aplikací. Současné rychlé tempo průmyslového rozvoje vyžaduje silnou a přizpůsobivou přilnavost k automatizační společnosti, a to jak dnes, tak i zítra. Naší silou je naše rozsáhlé know-how a zkušenosti, během nichž byly vedle sériových strojů implementovány stovky aplikací pro automatizaci strojů a výroby.

Kemecweld vlastní prostory, téměř 2,500 m², jsou centrálně umístěné v Lahti, jen hodinu jízdy od Helsinek. Nejvýznamnějším trhem ve Finsku je Skandinávie a pobaltské země, ale naše dodávky se nacházejí v téměř 20 zemích po celém světě.

Využití naší rozsáhlé spolupráce a subdodavatelské sítě umožňuje flexibilní a spolehlivý provoz i krátké dodací lhůty. Vždy navrhneme a sestavujeme přizpůsobená řešení pro sebe, abychom zajistili nejlepší výsledek pro výrobu vašich zákazníků. Kemecweld je zodpovědný za celkový projekt zákazníka a dokončuje finální montáž, instalaci, testování a školení zákazníků. Kromě vlastních výrobků dodáváme také roboty Motoman.

Aktuality

Úno18

AKCE PLAZMOVÉ SYSTÉMY

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme první akci v tomto roce, která bude trvat do 31.3.2019. Na první tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády plazmy a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku s bonusem. více >>>
Úno11

Hypertherm - policejní zásah proti výrobcům a distributorům padělaných produktů

Věděli jsme, že se to děje, věděli jsme, že se to děje ve světě, věděli jsme dokonce, že se to děje i u nás > podrobnosti v článku. STOP padělkům, GO originálním dílům!! více >>>
Led23

Automatizované svařování

Vše, co potřebujete - od jednoho spolehlivého dodavatele více >>>
archiv aktualit
© 2010 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 38 PLZEŇ | +420 377221145 | arc@arc-h.cz

Kontakty