Kontakt v tiskovém stylu
naše adresa
telefon

Ochrana kořene svaru

Ochrana kořene svaru
Nedílnou součástí správného svařovacího postupu je i patřičná ochrana kořene svaru. Kořen svaru je totiž často problematickým místem, kam se  při procesu takzvaný ochranný plyn nedostane a místo tak zůstává náchylné k působení vnějších podmínek. Při nedostatečné ochraně může kořen svaru oxidovat, podléhat tvorbě nežádoucích pórů nebo se může objevit vodíková křehkost. Nežádoucím jevům můžete přecházet správným použitím nejnovějších technologií a postupů.

Dokonalou ochranu svaru vám zaručí německá technologie od E. Jankus GmbH

Desítky let naše firma dodává kvalitní technologie a příslušenství od německé firmy E. Jankus GmbH, která je špičkou na trhu v ochraně kořene svaru. Profesionální německé systémy jsou určeny pro plynovou ochranu kořene svaru. V naší nabídce naleznete přístroje na měření kyslíku při svařování, středící frézy a upínače na trubky - tříbodové robustní centrátory, měřidla na kontrolu svaru a techniku na samotnou přípravu pro svaření. Technologie je zaměřena na stavbu potrubí a nádob s použitím metody TIG. Kompletní ochranný systém firmy E. Jankus GmbH obsahuje:
Ochrana korene svaru
  • výrobní a dodací program techniky pro plynovou ochranu a formování JA@

  • válec pro plynovou ochranu JA@

  • úhelník pro plynovou ochranu JA@

  • prstenec pro plynovou ochranu JA@

Ochrany kořene svaru je možné docílit i optickým měřením kyslíku

Další z technologii, která pomáhá předejít poškození kořene svaru, na náš trh distribuujeme od společnosti Orbitalum Tool GmbH. Ta působí na světových trzích už přes 40 let a zabývá se kromě jiného svářením potrubních systémů. Díky speciálním přístroji, který využívá metodu optického měření kyslíku prostřednictvím fluroscence, bude ochrana svaru zaručena. Přístroj je specifický tím, že nepotřebuje žádný čas na zahřívání, rozpozná podíl kyslíku v plynu bezpečně, rychle a přesně, díky měření je vyloučen zdánlivý nárůst kyslíku vlivem tvoření ozónu a měření je možné ve všech směsích plynu bez nutnosti ručního přepínání.
Ochrana korene svaru

Svařujte nejmodernější technologií, obraťte se na nás

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
ARC - H a.s. Doudlevecká 17, CZ 301 38 PLZEŇ, GPS: 49°44'22.102"N, 13°22'47.191"E
Tel. :+420 377221145, Fax: +420 377227918, E-mail: arc@arc-h.cz, www.arc-h.cz