Kontakt v tiskovém stylu
naše adresa
telefon

Kukla na sváření

Kukla na sváření
Stejně tak jako většina řemeslných prací, může být i svařování doslova mistrnou záležitostí. Nezáleží, jestli pro vás svařování hraje nejdůležitější roli v malých dílnách nebo velkých provozech, na čem opravdu záleží je spolehlivá a profesionální technika doplňky nevyjímaje. Při sváření je stejně tak důležité, jako je volba špičkového hořáku nebo zdroje, volba ochranných pomůcek. Mezi přední výrobce doplňků ke sváření se řadí finská společnost KEMPPI
kukla na sváření

U sváření je bezpečnost na prvním místě. Kukla na sváření musí být neproniknutelným štítem

Výpary, prach, radiace, prudké záření nebo hluk. To vše na vás při sváření působí a může se negativně projevit na vašem zdraví, byť třeba s odstupem času. Protože během jedné hodiny sváření můžete vyprodukovat až 40 gramů výparů a škodlivin, volba správné a skutečně funkční kukly na sváření je důležitá. V neposlední řadě hraje volba správné masky na sváření roli i při ochraně zraku.
kukla na sváření

Vyberte si to nejlepší od finských mistrů na sváření

Jako společnost ARC-H vám nabízíme ochranné pomůcky a kukly na sváření od renomované finského výrobce - firmy KEMPPI
  • Kukla na sváření BETA 90 Fresh Air se vyznačuje lehkostí. Bude nepostradatelným pomocníkem všech malých provozů nebo domácích dílen. Poskytuje účinnou ochranu při svařování, plazmovém řezání, dráškování a broušení. Díky proudění vzduchu nedochází k zamlžování průhledu. Účinnost filtru je 99,99%.
  • Kukla na sváření DELTA 90 Fresh Air je vynikajícím robustním pomocníkem v těch nejnáročnějších provozech. Její komplexní ochranu obličeje a dechu oceníte v extrémních podmínkách jako jsou hutní a těžký průmysl.
  • Unikátní FILTR PSL R poskytuje účinnou ochranu proti prachu, toxickým i netoxickým výparům, ale i bakteriím a virům. Jeho součástí je i alarm, který upozorní na pokles integrované baterie a špatné proudění vzduchu.
Více o kuklách a dalších ochranných pomůckách při sváření KEMPPI se dočtete TADY. Celý sortiment a nabídku ochranných pomůcek najdete ZDE.

Potřebujete odbornou radu nebo jakoukoli jinou informaci? Kontaktujte nás

Telefon +420 377 221 145
Kontaktujte nás
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
ARC - H a.s. Doudlevecká 17, CZ 301 38 PLZEŇ, GPS: 49°44'22.102"N, 13°22'47.191"E
Tel. :+420 377221145, Fax: +420 377227918, E-mail: arc@arc-h.cz, www.arc-h.cz