Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Produkty > Svařování > Svařovací zdroje KEMPPI > Svařovací zdroje pro automatizaci

Automatizované svařování

Zařízení pro automatizované svařování pohybující se v náročných podmínkách průmyslového provozu vyhovují náročným požadavkům a potřebám průmyslových aplikací.
 
Kemppi vyvíjí a nabízí nejlepší řešení pro robotizované a automatizované svařovací aplikace.

Kemppi vyrábí špičkové svařovací zdroje pro vysoce efektivní a produktivní robotizované svařování hodící se pro svařování od tenkých plechů až po těžké svařence. Možnost nasazení pulzního i double pulzního oblouku pro korozivzdorné materiály a hliníkové slitiny.

Naše kompletní robotické balíky se skládají z moderního zdroje ,spolehlivého podavače drátu, robustního hořáku, inteligentně navrženého propojení a kompletní nabídky příslušenství souvisejícího s procesem. S jedinečnými procesy Kemppi Wise dosahujete nové úrovně produktivity při robotickém svařování. Díky specifickému oblouku s použitím svařovacích SW Wise se zaručenou produktivitou  získáte konkurenční výhodu.

Náš intenzivní výzkum a vývoj svařovacích procesů garantuje nejlepší podporu pro každého zákazníka Kemppi během celého životního cyklu systému robotického svařování. Řešení společnosti Kemppi mohou být vybírány z různých technologií a nákladových úrovní a tím vždy poskytuje nejlepší hodnotu investice – bez jakéhokoliv kompromisu na kvalitu.

Kemppi obloukové svařovací procesy se snadno instalují a dokonale pracují se všemi roboty všech známých značek. Řešení mohou využívat všechny běžné moderní „fieldbus“ protokoly pro komunikaci mezi řídicí jednotkou robota a svařovacího zdroje. V případě potřeby je k dispozici také analogové rozhraní.

 

Spolehlivé KEMPPI svařovací zdroje pro automatizaci jsou flexibilně aplikovatelné a poskytují vysoký provozní efekt.

 
aydfs

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty