Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů

WELDEYE

 weld

WeldEye je univerzální řešení pro řízení svařovací výroby. Je vhodné pro všechny typy společností, které se zabývají svařováním podle požadavků mezinárodních svařovacích norem jako ISO, ASME a AWS. WeldEye poskytuje kontrolu a řízení ve všech procesech zahrnujících svařovací postupy, kvalifikace svářečů, sledování svařovacích parametrů i dokumentace projektu.

S WeldEye získáte možnost 100%-ní dohledatelnosti každého z provedených svarů, WeldEye zjednodušuje svařovací výrobu v jakémkoli projektu nebo procesu, kde se provádí svařování a vytváří hodnotu v každém pracovním kroku.

WeldEye vytváří hodnotu prostřednictvím zjednodušení. Řídí vaše svařovací postupy a výsledky zkoušek, shromažďuje a sestavuje potřebnou dokumentaci, kterou pak získáte  pouhým stisknutím tlačítka. To snižuje režijní náklady díky menšímu množství manuální práce.

WeldEye je věnován dokonalosti svařování, což znamená, že tento systém také udržuje data o personálních kvalifikacích. Která kvalifikace by měla být obnovena? Kdo je způsobilý pro jaký druh projektů? WeldEye obsahuje tato data a stará se o ně za Vás.

WeldEye - leaflet

 WeldEye vytváří hodnotu tím, že umožňuje větší kontrolu. Poskytuje Vám více informací o vašich projektech svařování tím, že nabízí sledovatelnost a vytváří rychlou dokumentaci od začátku do konce. Můžete odkudkoli sledovat každou část výrobního procesu, dohlížet na práci vašich svářečů i subdodavatelů a na to, jak vaše projekty pokračují. Vzhledem k tomu, že WeldEye monitoruje dodržování mezinárodních norem svařování, a zároveň také funguje jako regulátor kvality, můžete si být jisti, že jste vždy na vrcholu a v souladu s platnými standardy.

WeldEye vytváří hodnotu prostřednictvím zvýšení efektivity. Jedná se o řešení, které sbírá, systemizuje a poskytuje informace o jednotlivých svařovacích operacích, jakož i výsledcích testů. Tato transparentnost znamená, že svářeči mohou systematicky zlepšovat kvalitu svého  svařování díky přezkoumání předchozí práce. Tato přidaná hodnota také znamená, že závada může být dříve odhalena a okamžitě opravena. WeldEye poskytuje novou úroveň sledovatelnosti Vaší svařovací výroby. Pokud bude zjištěna chybná dávka přídavného materiálu, WeldEye přesně ví, které svary byly s tímto materiálem provedeny. Na konci dne tak zjistíte vyšší efektivitu díky menší potřebě opravných prací. Větší množství informací tak umožňuje projektovým manažerům rychlejší a lepší rozhodování a zjednodušuje proces dokumentace.

WeldEye

WeldEye vytváří hodnotu tím, že je univerzálním řešením. Pracuje se všemi značkami svařovacích zařízení. Je k dispozici na celém světě, a vše, co potřebujete pro přístup k němu, je „být online“ (~připojení k internetu) - není třeba instalovat speciální software. WeldEye je k dispozici v několika jazycích, a lze jej snadno integrovat do stávajících IT řešení – systém je schopen komunikovat bez problémů s Vaším HR software a ERP řešením. Jedná se o „cloud-based“ řešení, které dává jednoduchý způsob, jak řídit Vaší svařovací výrobu kdekoliv na světě bez ohledu na to, kde se nacházíte.

WeldEye vytváří hodnotu tím, že staví na technologii budoucnosti. Řešení spojuje v jeden celek nejmodernější IT technologie, vysokou bezpečnost a mohutný operační výkon. Systém je také automaticky aktualizován - pokud jsou zavedeny nové normy - a Vy máte jistotu, že vaše práce je v souladu s platnými požadavky a standardy.

Shrnutí: WeldEye zjednodušuje svařovací výrobu v jakémkoli projektu nebo procesu, kde se provádí svařování a vytváří hodnotu v každém pracovním kroku.

Podle našeho názoru je WeldEye unikátní softwarové řešení, jež - s takovými vlastnostmi - nenabízí nikdo z konkurence. Předcházející moduly ArcQ a KAS3 je možné nalézt u konkurence pouze jako individuální komponenty, ale ve chvíli, kdy Kemppi spojilo výhody všech modulů do jednoho celku, není možné na trhu nalézt podobný produkt.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2019

Srdečně Vám zveme na návštěvu naší expozice na MSV 2019 v Brně v termínu 7.-11.10.2019 - pavilon G2, stánek 056. Těšíme se na Vaší návštěvu. Více informací zde.

Aktuality

Črc18

Kemppi - nové TIGové svařovací zdroje

Kemppi - MasterTig nové generace AC a DC TIG svařování, stanovuje nové standardy pro kvalitu svaru, použitelnost a energetickou účinnost. Zavolej, vyzkoušej, objednej a svařuj s neobyčejnou finskou kvalitou. více >>>
Kvě14

Nový katalog kukel KEMPPI

Novinky ve světe kukel. Koukněte kam se ubírá dnešní trend. Nové kukly již máme skladem a jsme připraveni za Vámi vyrazit. Neboj se kontaktovat svého obchodníka. více >>>
Dub12

AKCE FASTMIG X

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme druhou akci v tomto roce, která bude trvat do 30.6.2019. Na druhé tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády pulzní zdroje FASTMIG X a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku. více >>>
archiv aktualit
© 2019 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 00 PLZEŇ | +420 377 221 145 | arc@arc-h.cz
Firma je zapojena do "Systému sdruženého plnění EKO-KOM", pod klientským číslem EK-F00027648.V ceně je zahrnut recyklační poplatek REMA systém (www.remasystem.cz). 
Torrimex Facebook

Kontakty