Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kemppi Distributor Meeting 2024

Kemppi Distributor Meeting 2024



V minulém týdnu jsme měli tu čest zúčastnit se každoročního Kemppi Distributor Meetingu, za účasti distributorů z celého světa a skvělého týmu profíků z finského Kemppi OY. Pro tento rok byla vybrána lokalita v úžasném portugalském Lisabonu v prostorách společnosti Electro Portugal.

Součástí skvělého programu přednášek a praktických ukázek špičkových zařízení Kemppi bylo také představení novinek. Hlavním highlightem celého programu bylo představení úplně nového svařovacího zařízení X3S FastMig. Toto nové MIG/MAG synergické svařovací zařízení s možným zatížením 420 A nabízí brilantně jednoduché a intuitivní ovládání a také brutální efektivitu.

Jsme nadšení z neustálého pokroku a vývoje produktů a technologií @Kemppi a současně nesmírně děkujeme společnostem Kemppi OY a Electro Portugal za perfektní organizaci celé akce, spoustu skvělých zážitků a nových přátelství napříč celým světem.

Představujeme Vám tímto oficiálně nový přírůstek do rodiny Kemppi, pojďte s námi společně prozkoumat nové možnosti, které vám X3S FastMig přináší!

Děkujeme.

Tým ARC-H a.s. – Kemppi

 

#Kemppi #Kemppiwelding#kemppidistributormeeting#designedforwelders#X3FastMig #welding