Drobečková navigace

Úvod > O nás > Reference

Reference


Novější 1 3

AZ WELD STUCHL s. r. o.

Společnost ARC-H a.s. znám již ze Škody Plzeň z 90.let z technologické spolupráce při řešení projektů typu odsiřovací věže elektrárny Prunéřov a dalších projektů.
Spolupráce s ARC-H a.s. – Kemppi při výbavě naší svářečské školy byla jasná volba z hlediska jejich nadstandardního know-how a kvality zdrojů Kemppi. Výrazně nám pomáhá s kvalitou výuky i jejich přednášková činnost a aplikační cvičení s představováním nového vývoje ve svářečských zdrojích.

Ing. Vladimír Stuchl, IWE
jednatel


Publikováno 26. 5. 2022 20:25

ELNA Servis Počerady s.r.o.

ELNA Servis Počerady s.r.o. využívá při výrobě energetických zařízení multitrychtýřový tryskací box, svářecí agregáty Kemppi a služeb v oblasti zapůjčení agregátů pro tepelné zpracování.

K realizaci dodávek neměla naše společnost žádné výhrady. Společnost ARC-H a.s. oceňujeme za poradenství a kvalitní dodavatelský a servisní přístup k zákazníkovi.

Ing. Bohuslav Kurka
jednatel společnosti


Publikováno 26. 5. 2022 20:24

Duratec, s.r.o.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme od začátku našeho podnikání v r. 1997. Naše spolupráce trvá dodnes, a to při nákupu svařovacích agregátů, kterými jsme vybaveni, ale i v dodávkách spotřebního materiálu. ARC-H a.s. nabízí kvalitní svářečky, ale také osvědčený záruční i pozáruční servis.

Přidanou hodnotou je velmi kvalitní servisní a odborné zázemí, které ARC-H a.s. nabízí. Jako výrobci si nemůžeme dovolit odstávku výroby a vždy potřebujeme řešit technické problémy obratem. Po celou dobu spolupráce se nestalo, že bychom nenašli cestu. Ať při opravách, servisu anebo i zapůjčením náhradního stroje. Toho si velmi ceníme.

Ing. Kateřina Duchková,
jednatelka


Publikováno 26. 5. 2022 20:24

Svatavské strojírny s.r.o

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme cca 6 let, z počátku od nákupu drobných náhradních dílů až po nákup svářecích zdrojů v posledních obdobích. Firmu ARC-H a.s. jsme si vybrali z důvodu prodeje kvalitních svářecích zdrojů Kemppi, ale také se nám líbila jejich obchodní politika. Ta je založena na rychlém a přátelském jednání vysoké úrovně a velmi kvalitních službách. Velmi kladně hodnotíme i zapojení do robotického svařování a tím pádem i snahu jít směrem moderních trendů v technologii svařování.

Ing. Vacek Vladimír
svářecí inženýr / manažer kvality


Publikováno 26. 5. 2022 20:23

BAEST Machines & Structures, a. s.

Společnost BAEST Machines & Structures, a.s. je významným dodavatelem speciálních technologických ocelových a nerezových konstrukcí. Pro tyto náročné a převážně zahraniční projekty potřebujeme od dodavatele kvalitní technologická vybavení a nadstandardní know-how. Tyto podmínky v oblasti svařovací techniky nám splňují již od 90. let zařízení Kemppi dodávané firmou ARC-H a.s.

Ing. František Kulovaný jr., MBA
jednatel


Publikováno 26. 5. 2022 20:22

BRUSH SEM s. r. o.

S firmou ARC-H a.s. spolupracuje naše společnost BRUSH SEM s.r.o. cca 15 let. Já osobně cca 25 let. Celková spolupráce je na vysoké úrovni. Svařovací zdroje jsou kvalitní a spolehlivé. Přístup a ochota pracovníků pří zaškolení, poradenské činnosti jsou velmi profesionální. Obzvláště vyzvednout bychom chtěli osobní přístup.

Těšíme se na spolupráci i do budoucna.

Václav Vaník
Welding Technology Engineer


Publikováno 26. 5. 2022 20:21

BMP Bohemia s.r.o.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme v oblasti svařování již přes 20 let, kdy jsme si od nich zakoupili první svářečky Kemppi. Vždy jsme se mohli opřít o kvalifikované poradentství a v současnosti využíváme jejich know-how, které je dlouhodobě na vysoké úrovni. Tím bych chtěl celému týmu ARC-H a.s. poděkovat a věřím, že nás čeká mnoho společných a zároveň úspěšných let.

Jiří Loník
jednatel společnosti


Publikováno 26. 5. 2022 20:21

ADESTRA s.r.o.

Se společností ARC-H a.s. spolupracujeme již řadu let a mám-li vyzdvihnout jeden bod, tak by to byla především špičková svařovací technika Kemppi. Svařovací zdroje jsou na světové úrovni a jsme s nimi nad míru spokojeni. Stejně tak oceňuji i vynikající servis, přístup k zákazníkovi a celkovou komunikaci s ARC-H a.s., kterou považuji opravdu za příkladnou. Z těchto důvodů vidím naši další spolupráci jako stěžejní i do budoucnosti.

Stanislav Brávek
KVP Manager
Facility management


Publikováno 26. 5. 2022 20:20

Unex a.s.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme více než 15 let. Jejich technická znalost i nabízené služby jsou na vysoké úrovni, stejně jako svařovací zdroje Kemppi, které používáme již od r. 1992. Oceňuji operativní technickou podporu i osobní kontakt techniků ARC-H a.s. při řešení našich specifických problémů v oblasti svařování.

Věřím, že naše úspěšná spolupráce bude pokračovat i v následujících letech.

Pavel Brázdil
technologický vývoj


Publikováno 26. 5. 2022 20:19

Tamala system a.s.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme více než čtyři roky. Velkou výhodou této spolupráce je jejich osobní přístup, stoprocentní kompetence, profesionalita a rychlá odezva pracovníků ARC-H a.s. Samozřejmostí je i vysoká kvalita dodávaných svařovacích zdrojů Kemppi, včetně spotřebního materiálu, které každodenně využíváme. Proto jsme velmi spokojeni a rádi budeme s firmou ARC-H a.s. spolupracovat i nadále.

Ing. Jaroslav Píša
svářečský technolog


Publikováno 26. 5. 2022 20:17

Novější 1 3

Staňte se také naším spokojeným zákazníkem.

Prohlédnout produkty

I toto jsou naši spokojení zákazníci.

[loga a domény]