Komplexní technologická zařízení pro zpracování kovů
Domovská stránka > Produkty > Tryskací zařízení > Stacionární tryskací boxy

Stacionární tryskací boxy

Firma ARC-H a.s. je projektantem a výrobcem stacionárních tryskacích boxů s uzavřeným oběhem a recyklací abraziva. Velikost boxu se odvíjí od potřeb zákazníka (dle velikosti otryskávaných výrobků). Stavba boxu je buď s klasickým rozložením, kdy samostatně stojící box je napojen na vedle stojící technologii nebo atypicky uspořádán pro instalaci v omezeném prostoru. Tryskací boxy je možné naprojektovat na většinu běžně používaných abraziv. Při různorodé výrobě je možné díky nasazení speciálních třídících a separačních prvků využívat i více typů abraziv v jednom boxu.

Jako jediní v ČR nabízíme unikátní pneumatickou dopravu abraziva. Během několika vteřin je abrazivo z boxu odsáto a dopraveno zpět do zásobníků přes třídící a separační větve. V celém oběhu tak pracujeme s minimálním objemem abraziva, což má za důsledek velice dobrou viditelnost v celém prostoru boxu. Redukované množství abraziva v oběhu je i z hlediska ekonomického hospodárnější. Celá plocha podlahy je osazena multitrychtýřovou technologií a nikde se tak zbytečně neusazujou stovky kilogramů abraziva. Krok kupředu je jistě i osazení boxu programovatelnou jednotkou PLC, která řídí důležité procesy při obsluze tryskacího zařízení. Eliminuje se tak možnost selhání lidského faktoru a poškození či zničení některých důležitých částí celého systému.

Bližší informace o naší technologii poskytne Popis principu celého zařízení.

Ukázky aplikací:

Obr. 1: Multitrychtýřový tryskací box s magnetickým separátorem pro použití kovového i nekovového abraziva při tryskání běžných konstrukčních ocelí, litiny a ocelí nerezavějících.

box1.jpg

Obr. 2: Manipulační vůz speciální multi trychtýřové konstrukce pro eliminaci možnosti znečištění okolního prostoru boxu abrazivem při vyvážení a manipulaci s otryskanými výrobky před kabinou.

box2.jpg

Obr. 3: Koncepce řešení s integrovaným fi ltrem a sběračem abraziva. Na výstupech ventilátorů zabudovány tlumiče hluku a přídavné kazetové fi ltry pro dodržení množství zbytkového prachu do 1 mg/Nm3. Box je rozdělen na dvě samostatné sekce pro úsporu elektrické energie při tryskání menších výrobků.

box3.jpg

Obr. 4: Manipulační vozy tažené řetězovým podúrovňovým dopravníkem. Jeden vůz vybaven otočným stolem.

box2.jpg

Obr. 5: Klasické uspořádání technologie se saKlasické uspořádání technologie se samostatně stojícím fi ltračním zařízením, zásobníkem abraziva a dvěma tryskacími nádobami.

box6.jpg

Obr. 6: Multitrychtýřový tryskací box atypického uspořádání pro instalaci v omezeném prostoru.

box7.jpg
Aktuality

Úno18

AKCE PLAZMOVÉ SYSTÉMY

Jak jsme slíbili tak jsme dodrželi. Přinášíme první akci v tomto roce, která bude trvat do 31.3.2019. Na první tři měsíce tohoto roku jsme si vzali do parády plazmy a rozhodli jsme se Vám je nabídnout v následném akčním letáku s bonusem. více >>>
Úno11

Hypertherm - policejní zásah proti výrobcům a distributorům padělaných produktů

Věděli jsme, že se to děje, věděli jsme, že se to děje ve světě, věděli jsme dokonce, že se to děje i u nás > podrobnosti v článku. STOP padělkům, GO originálním dílům!! více >>>
Led23

Automatizované svařování

Vše, co potřebujete - od jednoho spolehlivého dodavatele více >>>
archiv aktualit
© 2010 | ARC-H a.s. |  Doudlevecká 17, CZ 301 38 PLZEŇ | +420 377221145 | arc@arc-h.cz

Kontakty