Drobečková navigace

Úvod > O nás > Reference

Reference


ŠKODA JS a.s.

ŠKODA JS a.s. patří mezi lídry evropské jaderné energetiky a v její novodobé historii jí k tomu již několik desítek let pomáhají svařovací zdroje Kemppi. V našich výrobních a servisních divizích nám umožňují splnit i ty nejpřísnější požadavky jaderných standardů, předpisů a kódů od zákazníků z celého světa. Na svařovací zdroje Kemppi máme také vynikající reference přímo od svářečů a dobře víme, že jejich technické parametry jsou na špičkové světové úrovni a že určují trendy ve vývoji svařování.

Ing. Ladislav Benýr, EWE
jaderné zařízení


Publikováno 26. 5. 2022 20:17

Schierholz Dopravní technika s. r. o.

Jsme dceřiná společnost německé firmy Louis SCHIERHOLZ GmbH, která je výrobcem dopravníkové techniky po celém světě. V naší firmě v České republice vyrábíme svařence a komponenty dopravníků.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme již více než 10 let a postupně došlo k výměně všech svařovacích agregátů za svářečky od firmy Kemppi. Tento krok považuji za krok vpřed v produktivitě a kvalitě svarů.

Jsme spokojeni nejen s kvalitou zařízení, ale i se spoluprací, řešením problémů a servisem. Do budoucna očekávám stejně profesionální přístup a spolupráci s firmou ARC-H a.s. pod vedením p. Brunclíka, kterému touto cestou děkuji.

Roman Bečvář
jednatel společnosti


Publikováno 26. 5. 2022 20:15

SHAPE Corp. Czech Republic s. r. o.

Se společností ARC-H a.s. jsme navázali spolupráci před devíti lety. Za tu dobu nám mnohokrát poskytli technickou podporu na vysoké úrovni, osobně si považuji komunikaci. Vážíme si jejich spolupráce a věřím, že do budoucna bude pokračovat ve stejném, ne-li lepším duchu.

Vladimír Michal
Buyer - MRO | Purchasing department


Publikováno 26. 5. 2022 20:14

SEG s.r.o. Plzeň

Společnost ARC-H a.s. je pro nás již více než 10 let klíčovým partnerem v oblasti svařování. Využíváme jejich vysoké odbornosti při zavádění nových svařovacích postupů s využitím špičkové svařovací techniky Kemppi. Osobní a profesionální přístup pracovníků společnosti ARC-H a.s. nám přispívá k zajištění podmínek pro náš vlastní rozvoj v oblasti výroby ocelových konstrukcí.

Ing. Petr Bošek
vedoucí sekce Výroba konstrukcí


Publikováno 26. 5. 2022 20:13

SDP KOVO s.r.o.

Společnost SDP-KOVO s.r.o. spolupracuje v oblasti svařovací techniky s firmou ARC-H a. s. od svého založení. Dodávané zařízení KEMPPI plně vyhovují vysokým nárokům na svařování energetických zařízení. Servisní a poradenská činnost ARC-H je příjemným bonusem.

Ing. Petr Andrýsek
technický ředitel


Publikováno 26. 5. 2022 20:13

RUML Industry s.r.o.

Se společností ARC-H a. s. spolupracujeme již 8 let. Pořídili jsme od této firmy svařovací zdroje Kemppi a jsme s nimi velice spokojeni. Vážíme si vysoké odbornosti a kvalitního poradenství této společnosti v oblasti svařování.

Velmi důležitou součástí naší dobré spolupráce je rychlost a kvalita oprav, když se vyskytne problém. Dokonce není problémem ani zapůjčení jiného stroje v průběhu opravy, a to je pro nás také velmi důležité.

Se službami společnosti ARC-H a. s. jsme opravdu velmi spokojeni a můžeme ji jen doporučit.

Ing. Pavel Plic
jednatel společnosti, výkonný ředitel


Publikováno 26. 5. 2022 20:12

R A N s.r.o.

S firmou ARC-H spolupracujeme přibližně od roku 2012. Jsme velice spokojeni jak s úrovní poradenství v oblasti svařování a svařovacích zdrojů, tak i s kvalitou svařovacích zdrojů Kemppi, které považujeme za světovou špičku.

Oceňujeme zvláště velmi osobní a přátelský přístup ze strany techniků a obchodníků ARC-H a věříme, že tato spolupráce bude v budoucnu nadále rozvíjena.

Dipl. Ing. Petr Růt jr.
jednatel


Publikováno 26. 5. 2022 20:12

OSTROJ a.s.

V naší společnosti fungují svářečky Kemppi od roku 2005, čili 18 let. Přidanou hodnotou je spolupráce se servisním zastoupením a dostupnost náhradních dílů. Spokojeni jsme se snadnou údržbou a provozní spolehlivostí.

Do budoucna chceme nadále udržovat kvalitní zastoupení v oblasti prodeje a servisu a možnosti zlepšování produktivity a automatizace.

Tomáš Pavlíček
projektový manažer


Publikováno 26. 5. 2022 20:10

LEMONTA s.r.o.

Poradenství v oblasti svařování je pro nás na vysoké úrovni. V naší firmě používáme výhradně svařovací zdroje Kemppi pro jejich spolehlivost a bezproblémový chod.

Se službami a osobním přístupem jsme velice spokojeni a doufáme ve vzájemnou spolupráci i do budoucna.

Jan Svoboda
technik MTZ, BOZP


Publikováno 26. 5. 2022 20:09

Klima a.s.

Se společností ARC-H a.s. spolupracujeme již 14 let. Jsme velice spokojeni se svařovacími zdroji Kemppi, se kterými dosahujeme vynikajících výsledků v naší výrobě. Software WiseFusion nám pomohl ke snížení deformací u svařenců. Rovněž jsme spokojeni s profesionálním servisem. Těšíme se na další spolupráci.

Ing. Ladislav Císař, EWE/IWE
technický ředitel


Publikováno 26. 5. 2022 20:09


Staňte se také naším spokojeným zákazníkem.

Prohlédnout produkty

I toto jsou naši spokojení zákazníci.

[loga a domény]