Drobečková navigace

Úvod > O nás > Reference

Reference


KAISRLÍK s.r.o.

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme již cca 20 let. Se svařovacími zdroji a hořáky Kemppi jsme velice spokojeni. Služby, poradenství a osobní přístup v oblasti svařování jsou na vysoké úrovni. Osobně velice oceňuji rychlost dodávek spotřebního materiálu, náhradních dílů a případných oprav.

Ing. Petr Woydich
svařovací dozor


Publikováno 26. 5. 2022 20:08

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec, Závod Mechanizace

S firmou ARC-H a.s. spolupracujeme již 15 let. Know-how a poradenství v oblasti svařování je na vysoké úrovni, stejně tak svařovací zdroje Kemppi díky spolehlivosti a vysoké kvalitě.

Služby a osobní přístup jsou na velmi profesionální úrovni, se kterou jsme velice spokojeni. Chtěli bychom dále rozvíjet spolupráci s ARC-H a.s. v oblasti svařovací techniky s postupným modernizováním našeho strojního vybavení.

Ing. Jan Podsedník
vedoucí závodu


Publikováno 26. 5. 2022 19:46

Houdek Group s.r.o.

Naše spolupráce s firmou ARC-H a.s. probíhá již řadu let. Ceníme si osobního přístupu, poradenství i rychlého a kvalitního servisu. Svařovací stroje Kemppi a poskytované služby jsou na vysoké úrovni.

Jaroslav Houdek
jednatel


Publikováno 26. 5. 2022 19:45

EXCON, a.s.

Naše společnost vyžaduje kvalitu a spolehlivost svařovací technologie, a to je zaručeno spoluprácí se společností ARC-H a.s. Základem naší několikaleté spolupráce je využití know-how a poradenství v oblasti svařování a svařovacích zdrojů Kemppi. Ceníme si osobního a odborného přístupu a doufáme v dalších mnoho let spolupráce.

Ing. Milan Skoumal
vedoucí výroby ocelových konstrukcí


Publikováno 26. 5. 2022 19:44


Staňte se také naším spokojeným zákazníkem.

Prohlédnout produkty

I toto jsou naši spokojení zákazníci.

[loga a domény]